Je skvělé, že jste se dostali až sem.

Pravděpodobně máte dobrý vztah k práci s majetkem a penězi, rádi sledujete, jak se lidem daří naplňovat jejich sny o bydlení a životu v hojnosti. Možná byste ještě rádi věděli něco málo o mně samotné – odkud pramení moje zaujetí pro to, co dělám, jakou mám vlastně kvalifikaci pro tuto práci a jaké mám zkušenosti. Můj vztah k oboru se projevil už před mnoha lety, kdy jsem vystudovala obor Daňové poradenství v bakalářském studijním programu Ekonomika a management na Podnikatelské fakultě VUT Brno.

 

V květnu 2021 jsem povýšila na pozici Samostatný realitní makléř ve společnosti Fincentrum Reality. V roce 2019 jsem úspěšně složila zkoušku z poradenské činnosti v oblasti investičního zlata a stříbra společnosti Golden Gate, lídra na trhu investičních kovů v ČR i Evropě. V roce 2018 jsem se po dvou letech vypracovala na pozici Expert ve společnosti SkyWay Capital, investičního fondu financujícího startup společnosti Unitsky String Technologies Inc.

 

Ráda svoje zkušenosti předám dál lidem, se kterými se potkáme ve společném pohledu na život, tuto práci a podnikání. Pokud chcete využít příležitost, která se vám právě teď nabízí, neváhejte mi zavolat na tel. 775 945 772, napsat na email jsem@marketalattova.cz nebo vyplňte tento seznamovací formulář, a já se vám ozvu zpět.

 


 

Děkuji za váš zájem a přeji vám život ve zdraví, spokojenosti a hojnosti.