Napadlo vás někdy, jak hodnotné informace o sobě sdělujeme my druhým a druzí nám v běžném životě? Přemýšleli jste někdy o tom, jak cenné rady a doporučení si navzájem dáváme? Někdo něco potřebuje a někdo jiný mu předá kontakt na to správné řešení. Pomůžete například někomu dobře a pohodlně prodat jeho nemovitost. Ušetří díky vám spoustu času, starostí a nejistoty. Vydělá více, než kdybyste mu nepomohli. To je přece úžasná služba a měla by být oceněna.

Propojíte svého známého s někým, kdo mu pomůže zajistit úspory před znehodnocením a díky vám nadto ještě vydělá zajímavé peníze. I to je zásluha, která by měla být odměněna.

A kdo by vás měl odměnit? Váš známý za dobrou radu a kontakt? Bylo by to zasloužené, protože díky vám vydělá. Dalším, kdo vydělá je ten, koho jste doporučili. Jak často se vám ale stane, že se o vás a vašem doporučení vůbec dozví? A pokud o vašem doporučení ví, jak často vám dá podíl na svém zisku? A přitom vy jste v této rovnici jediní, kdo pomohli dvěma dalším k výdělku a sami nezískali žádnou odměnu…

Pamatujte, že doporučení má svoji hodnotu. Samozřejmě je potřeba doporučovat jen to, co je v souladu s vámi, vašimi standardy a hodnotami. Jen to, co znáte a víte proč to doporučujete. Nikdy si nekažte svoji dobrou pověst – je jediná, kterou máte a má svoji cenu. Od notorického spammera, který chrlí tuny neověřených doporučení na všechny strany si nenechá poradit téměř nikdo. Takové doporučení nemá váhu a hodnotu.

Právě proto se s vámi ráda seznámím osobně a představím vám moje služby i způsob práce. Všechno, co dělám, přináší lidem užitek. Dbám na to, aby všechny strany byly spokojené a měly dobrý pocit z průběhu i výsledku naší spolupráce. Ať už se jedná o klienty, spolupracující firmy nebo doporučitele. Protože čím více šťastných a spokojených lidí bude na tomto světě, tím šťastnější a spokojenější bude svět, ve kterém my sami žijeme. A jak už možná víte nebo tušíte, není možné být sám šťastný v nešťastném světě.

Máte zájem stát se mým doporučitelem?

Zjistěte více o tom, čím se zabývám > ZDE <. A když se vám líbí moje služby a filozofie, neváhejte mi zavolat na tel. 775 945 772, napsat na email jsem@marketalattova.cz nebo vyplňte tento seznamovací formulář, a já se vám ozvu zpět.

 

Přeji vám, abyste využívali svůj přirozený potenciál k vaší nejvyšší spokojenosti.